Kyoto Sanga FC - Kashima Antlers
Modelin tahmini ve maç sonucu
Kısaca
Maç sonucu 2:2: modelin en olası sonucu — Kashima Antlers galibiyeti (48%) — tutmadı. Bu normal: olasılığı 48% olan bir sonuç ortalama olarak her 100 maçın yaklaşık 52 tanesinde gerçekleşmez.
Açık favori: Kashima Antlers 48%, rakip 25%, beraberlik 26%.
Toplamda 2,8 gol bekleniyor — turnuva ortalamasına yakın (2,7).
2,5 golden fazla — 57%, karşılıklı gol — 60%.
Neden böyle
- Güç sıralamasına göre takımlar neredeyse eşit.
- Elo reytinginde Kashima Antlers 167 puan önde.
Veriler
- Son 5 karşılaşma: Kyoto Sanga FC 1 galibiyet, Kashima Antlers 1, 3 beraberlik.
Olasılıklar
| Beklenen gol: Kyoto Sanga FC - Kashima Antlers xG nedir? | 1,2–1,6 | |
| Kyoto Sanga FC kaybetmez | 52% | |
| Kashima Antlers kaybetmez | 75% | |
| Beraberlik yok | 74% | |
| Karşılıklı gol: var | 60% | |
| Karşılıklı gol: yok | 40% | |
| Toplam gol: 2,5 üzeri | 57% | |
| Toplam gol: 2,5 altı | 43% |
Maçın akışı
- 16′Haruki Arai · Kyoto Sanga FC1:0
- 22′Hiroto Morooka · Kyoto Sanga FC
- 78′José Elber · Kashima Antlers1:1
- 85′Takumi Kato · Kyoto Sanga FC
- 95′Yuta Matsumura · Kashima Antlers1:2
- 97′Haruki Arai · Kyoto Sanga FC2:2
Oyuncu değişiklikleri (10)
- 46′Aleksandar Čavrić ↔ Minato Yoshida · Kashima Antlers
- 64′Takumi Kato ↔ Takaaki Shichi · Kyoto Sanga FC
- 64′João Pedro ↔ Hiroto Morooka · Kyoto Sanga FC
- 64′Weverton ↔ Sung-Jun Yoon · Kyoto Sanga FC
- 64′José Elber ↔ Léo · Kashima Antlers
- 73′Gaku Shibasaki ↔ Kento Misao · Kashima Antlers
- 73′Ryuta Koike ↔ Keisuke Tsukui · Kashima Antlers
- 75′Marco Túlio ↔ Alex Negueba · Kyoto Sanga FC
- 87′Hisashi Tawiah ↔ Ryuma Nakano · Kyoto Sanga FC
- 88′Homare Tokuda ↔ Yuma Suzuki · Kashima Antlers
Maç istatistikleri
- 0,33Beklenen gol (xG)1,37
- 27Topa sahip olma, %73
- 3Şutlar19
- 3İsabetli11
- 2Net fırsatlar4
- 2Kornerler5
- 20Fauller11
- 1Ofsaytlar1
- 2Sarı kartlar0
- 0Kırmızı kartlar0
Kadrolar
Kyoto Sanga FC
- KLHalls7,9
- DEFYoshinori Suzuki6,2
- DEFKodai Nagata6,9
- DEFKyo Sato7,7
- DEFYusuke Ishida6,2
- OSRyuma Nakano87′6,4
- OSSung-Jun Yoon64′7,5
- OSTakaaki Shichi64′6,5
- OSHiroto Morooka64′7,2
- FRVHaruki Arai8,8
- FRVAlex Negueba75′6,1
Oyuna girenler (5)
- DEFWeverton26′6,5
- FRVMarco Túlio15′6,0
- OSJoão Pedro26′6,7
- DEFHisashi Tawiah3′
- FRVTakumi Kato26′7,1
Kashima Antlers
- KLTomoki Hayakawa5,6
- DEFTae-Hyeon Kim7,3
- DEFRyoya Ogawa6,9
- DEFNaomichi Ueda7,0
- DEFKeisuke Tsukui73′7,0
- OSKento Misao73′6,8
- OSMatheus Bueno7,1
- OSYuta Matsumura8,0
- FRVYuma Suzuki89′7,5
- FRVLéo Ceará64′6,8
- FRVMinato Yoshida45′6,4
Oyuna girenler (5)
- OSGaku Shibasaki17′6,8
- OSAleksandar Čavrić45′7,1
- DEFRyuta Koike17′6,3
- FRVHomare Tokuda1′
- OSJosé Elber26′7,4
Form
- 17.10deplasmanda · Sanfrecce Hiroshima0:3
- 10.10Machida Zelvia0:1
- 19.09deplasmanda · Fagiano Okayama FC2:1
- 11.09Kashiwa Reysol2:3
- 06.09deplasmanda · FC Tokyo0:2
- 17.10V-Varen Nagasaki2:0
- 09.10Gamba Osaka2:0
- 19.09deplasmanda · Kawasaki Frontale3:3
- 11.09deplasmanda · Vissel Kobe1:2
- 06.09Urawa Red Diamonds0:1
Aralarındaki maçlar
- 25.10.2025Kyoto Sanga FC - Kashima Antlers1:1
- 06.04.2025Kashima Antlers - Kyoto Sanga FC3:4
- 17.11.2024Kyoto Sanga FC - Kashima Antlers0:0
- 13.04.2024Kashima Antlers - Kyoto Sanga FC1:0
- 01.07.2023Kashima Antlers - Kyoto Sanga FC0:0
Bu, modelin istatistiksel tahminidir, öneri değildir. Olasılığı 48% olan bir sonuç, 100 maçın yaklaşık 52 tanesinde gerçekleşmez. Olasılıklar nasıl okunur →