Hesaplar ve Premium ülkenizde kullanılamıyor; tüm tahminler açık. Her gün yeni tahminler — Telegram kanalımızda.
KHL (Kontinental Hokey Ligi): güç sıralaması
Sezon 2026/27 · güncelleme: 4 Kasım 2026
Modele göre en güçlü takım CSKA Moscow: ortalama bir rakibe karşı maç başına +1,08 gol farkı. Haftanın en büyük yükselişi: Dynamo Moscow (+3). Spartak Moscow puan durumunda 7. sırada, güçte ise 2.: topladığı puandan daha iyi oynuyor.
- En iyi hücumBarys Astana3,01 gol maç başına
- En iyi savunmaKhabarovsk1,58 maç başına yediği gol
- Haftanın yükselişiDynamo Moscow▲3 · şimdi 17.
- Haftanın düşüşüMagnitogorsk▼2 · şimdi 3.
Sıralama
Güç puanı — tarafsız sahada ortalama bir rakibe karşı maç başına gol farkı. ▲▼ — bir haftadaki sıra değişimi.
| # | Takım | Güç | Hücum | Savunma | Sıra | Form | Sıradaki maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1▲2 | CSKA Moscow | +1,08 | 2,97 | 1,90 | 2 | GGGGM | 5 Kasım · deplasmanda: Avangard Omsk (20) |
| 2 | Spartak Moscow | +0,87 | 2,55 | 1,68 | 7 | MGMMG | 4 Kasım · Lokomotiv Yaroslavl (6) |
| 3▼2 | Magnitogorsk | +0,86 | 2,99 | 2,13 | 1 | MGMGG | 5 Kasım · Niznekamsk (8) |
| 4▲2 | Barys Astana | +0,50 | 3,01 | 2,51 | 9 | MGGMM | 6 Kasım · deplasmanda: Vladivostok (12) |
| 5▲2 | Nizhny Novgorod | +0,49 | 2,43 | 1,94 | 5 | GMGMG | 7 Kasım · Dynamo Moscow (17) |
| 6▼2 | Lokomotiv Yaroslavl | +0,49 | 2,33 | 1,84 | 3 | MGGGM | 4 Kasım · deplasmanda: Spartak Moscow (2) |
| 7▼2 | Khabarovsk | +0,41 | 1,99 | 1,58 | 11 | GMMGG | 6 Kasım · SKA St. Petersburg (15) |
| 8 | Niznekamsk | +0,38 | 2,53 | 2,15 | 6 | GGMMG | 5 Kasım · deplasmanda: Magnitogorsk (3) |
| 9 | Yekaterinburg | +0,32 | 2,61 | 2,30 | 14 | MGGGG | 6 Kasım · deplasmanda: Salavat Ufa (13) |
| 10 | Shanghai | +0,26 | 2,59 | 2,32 | 4 | GGMGG | 5 Kasım · Dynamo Moscow (17) |
| 11 | Cherepovets | +0,02 | 2,13 | 2,11 | 8 | MMGMM | 5 Kasım · deplasmanda: Sochi (22) |
| 12▲1 | Vladivostok | −0,02 | 2,37 | 2,40 | 12 | GMGGM | 6 Kasım · Barys Astana (4) |
| 13▲1 | Salavat Ufa | −0,18 | 2,58 | 2,76 | 18 | MMMGM | 4 Kasım · Lada (21) |
| 14▼2 | Tractor Chelyabinsk | −0,19 | 2,05 | 2,24 | 19 | GMMMG | 6 Kasım · Bars Kazan (16) |
| 15▲1 | SKA St. Petersburg | −0,34 | 2,60 | 2,94 | 17 | MGMMG | 6 Kasım · deplasmanda: Khabarovsk (7) |
| 16▼1 | Bars Kazan | −0,36 | 1,84 | 2,21 | 10 | MMGMG | 6 Kasım · deplasmanda: Tractor Chelyabinsk (14) |
| 17▲3 | Dynamo Moscow | −0,36 | 1,85 | 2,22 | 13 | GGMMM | 5 Kasım · deplasmanda: Shanghai (10) |
| 18 | Novosibirsk | −0,38 | 2,11 | 2,49 | 20 | GMGMM | 7 Kasım · deplasmanda: Avangard Omsk (20) |
| 19▼2 | Dinamo Minsk | −0,44 | 2,17 | 2,61 | 16 | MGMGM | 6 Kasım · deplasmanda: Spartak Moscow (2) |
| 20▼1 | Avangard Omsk | −0,45 | 1,72 | 2,17 | 15 | MMGGM | 5 Kasım · CSKA Moscow (1) |
| 21▲1 | Lada | −1,32 | 1,50 | 2,82 | 22 | GGMMM | 4 Kasım · deplasmanda: Salavat Ufa (13) |
| 22▼1 | Sochi | −1,47 | 1,69 | 3,16 | 21 | MGMGG | 5 Kasım · Cherepovets (11) |
Nasıl hesaplanıyor
Yalnızca bu sezon sayılır. Model, her takımın hücum ve savunmasını sezonun maçlarına göre değerlendirir — rakiplerin ne kadar güçlü olduğunu da hesaba katarak. Güç puanı, modelin ligin ortalama bir takımına karşı tarafsız sahada beklediği maç başına gol farkıdır. Her takım üç maçlık lig ortalaması formla başlar; böylece başlangıçtaki birkaç şanslı sonuç bir lider yaratmaz.