Tappara - Ilves
☆ Maçı kaydetModelin tahmini ve maç sonucu
Kısaca
Maç sonucu 1:2 (shootout): modelin en olası sonucu — Tappara galibiyeti (57% (uzatma dahil)) — tutmadı. Bu normal: olasılığı 57% olan bir sonuç ortalama olarak her 100 maçın yaklaşık 43 tanesinde gerçekleşmez.
Favori: Tappara — uzatma ve shootout dahil kazanma olasılığı 57%.
Toplamda 5,1 gol bekleniyor — turnuva ortalamasına yakın (5,2).
Normal sürede 5,5 golden fazla — 45%.
Neden böyle
- Tappara hücumda daha tehlikeli: 2,7 beklenen gol karşı 2,4.
Veriler
- Son 5 karşılaşma: Tappara 4 galibiyet, Ilves 1.
Olasılıklar
| Beklenen gol: Tappara - Ilves | 2,7–2,4 | |
| Galibiyet: Tappara (uzatma ve shootout dahil) | 57% | |
| Galibiyet: Ilves (uzatma ve shootout dahil) | 43% | |
| Toplam gol: 5,5 üzeri (normal süre) | 45% | |
| Toplam gol: 5,5 altı (normal süre) | 55% |
Premium'da 111 model pazarı daha
Tüm toplamlar ve handikaplar, takım toplamları, skor tablosu, tüm faktörler ve maçtan önce tahminin nasıl değiştiği.
- Tüm toplamlar
- Uzatma dahil toplamlar
- Tappara handikap
- Tappara golleri
- Uzatma olasılığı
- Tam skor tablosu
Form
- 28.10deplasmanda · JYP6:4
- 24.10deplasmanda · Pelicans4:5 SO
- 21.10Assat3:0
- 20.10deplasmanda · KooKoo2:3 SO
- 17.10deplasmanda · Jukurit2:3
- 28.10deplasmanda · IFK Helsinki1:2
- 24.10Jukurit1:2 SO
- 23.10deplasmanda · Jukurit3:0
- 20.10deplasmanda · TPS Turku3:4
- 17.10Jokerit4:3 SO
Aralarındaki maçlar
- 27.04.2026Ilves - Tappara3:4
- 25.04.2026Tappara - Ilves2:1 uz.
- 23.04.2026Ilves - Tappara1:5
- 21.04.2026Tappara - Ilves3:2
- 19.04.2026Ilves - Tappara6:0
Puan durumu
| # | Takım | O | G | Av. | P |
|---|---|---|---|---|---|
| 1, Play-off: doğrudan çeyrek final | Lukko | 19 | 11 | +17 | 40 |
| 2, Play-off: doğrudan çeyrek final | Ilves | 20 | 10 | +13 | 37 |
| 3, Play-off: doğrudan çeyrek final | Jukurit | 20 | 9 | +9 | 36 |
| 9, Play-in: çeyrek final bileti turu | TPS Turku | 19 | 9 | +5 | 31 |
| 10, Play-in: çeyrek final bileti turu | Tappara | 19 | 7 | +5 | 28 |
| 11, Play-in: çeyrek final bileti turu | IFK Helsinki | 19 | 7 | -3 | 27 |
Sıradaki maçlar
- IlvesKalPa31 Ekim · Liiga62381En olası sonuç tuttu: 122%1:0Final skoru 1:0. Modelin skoru: 4:2.4,9
- TapparaHameenlinna1 Kasım · Liiga72281En olası sonuç tutmadı: 120%0:3Final skoru 0:3. Modelin skoru: 3:1.4,8
Aynı gün: Liiga
- 56441En olası sonuç tuttu: 122%3:2Final skoru 3:2. Modelin skoru: 3:1.4,8
- 43572En olası sonuç tuttu: 223%1:4Final skoru 1:4. Modelin skoru: 1:3.4,6
- 62381En olası sonuç tuttu: 121%3:1Final skoru 3:1. Modelin skoru: 4:2.5,5
- 60401En olası sonuç tutmadı: 121%3:6Final skoru 3:6. Modelin skoru: 4:2.5,6
- 54461En olası sonuç tuttu: 123%2:1Final skoru 2:1. Modelin skoru: 2:1, tam isabet.4,5
- 69311En olası sonuç tuttu: 120%4:1Final skoru 4:1. Modelin skoru: 3:1.5,0
Bu, modelin istatistiksel tahminidir, öneri değildir. Olasılığı 45% olan bir sonuç, 100 maçın yaklaşık 55 tanesinde gerçekleşmez. Olasılıklar nasıl okunur →