Hesaplar ve Premium ülkenizde kullanılamıyor; tüm tahminler açık. Her gün yeni tahminler — Telegram kanalımızda.
UEFA Şampiyonlar Ligi: güç sıralaması
Sezon 2026/27 · güncelleme: 4 Kasım 2026
Modele göre en güçlü takım Paris Saint-Germain: ortalama bir rakibe karşı maç başına +1,17 gol farkı. Haftanın en büyük yükselişi: LASK (+9). Slavia Prague puan durumunda 32. sırada, güçte ise 24.: topladığı puandan daha iyi oynuyor.
- En iyi hücumParis Saint-Germain2,50 gol maç başına
- En iyi savunmaArsenal1,10 maç başına yediği gol
- Haftanın yükselişiLASK▲9 · şimdi 22.
- Haftanın düşüşüVillarreal▼12 · şimdi 33.
Sıralama
Güç puanı — tarafsız sahada ortalama bir rakibe karşı maç başına gol farkı. ▲▼ — bir haftadaki sıra değişimi.
| # | Takım | Güç | Hücum | Savunma | Sıra | Form | Sıradaki maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint-Germain | +1,17 | 2,50 | 1,33 | 1 | GGGG | 25 Kasım · Roma (19) |
| 2 | Bayern München | +0,96 | 2,17 | 1,20 | 8 | GBBG | 25 Kasım · deplasmanda: Lille (31) |
| 3▲1 | Barcelona | +0,86 | 2,11 | 1,25 | 2 | GMGG | 25 Kasım · deplasmanda: Sabah FK (35) |
| 4▲1 | Arsenal | +0,67 | 1,76 | 1,10 | 9 | BGG | 4 Kasım · deplasmanda: Slavia Prague (24) |
| 5▲1 | Manchester City | +0,66 | 1,96 | 1,30 | 12 | GMG | 4 Kasım · deplasmanda: RB Leipzig (26) |
| 6▼3 | Aston Villa | +0,58 | 1,89 | 1,31 | 3 | MGGG | 24 Kasım · deplasmanda: Galatasaray (23) |
| 7▲1 | Real Madrid | +0,43 | 1,92 | 1,49 | 5 | GGG | 4 Kasım · deplasmanda: AEK Athens (25) |
| 8▼1 | Como | +0,41 | 1,82 | 1,41 | 11 | GMG | 4 Kasım · deplasmanda: Lens (21) |
| 9 | Liverpool | +0,38 | 2,02 | 1,64 | 4 | GGG | 4 Kasım · deplasmanda: Fenerbahçe (28) |
| 10▲3 | Sporting CP | +0,27 | 1,62 | 1,35 | 6 | GMGG | 25 Kasım · Manchester United (15) |
| 11▼1 | VfB Stuttgart | +0,23 | 1,46 | 1,23 | 10 | MBGG | 25 Kasım · deplasmanda: Inter (16) |
| 12 | Real Betis | +0,18 | 1,60 | 1,42 | 7 | GGG | 4 Kasım · deplasmanda: Borussia Dortmund (13) |
| 13▼2 | Borussia Dortmund | +0,17 | 1,62 | 1,45 | 16 | GMG | 4 Kasım · Real Betis (12) |
| 14▲1 | Club Brugge | +0,14 | 2,02 | 1,89 | 13 | GGM | 4 Kasım · deplasmanda: PSV Eindhoven (20) |
| 15▲2 | Manchester United | +0,13 | 1,67 | 1,53 | 17 | GMMG | 25 Kasım · deplasmanda: Sporting CP (10) |
| 16▲4 | Inter | +0,09 | 1,64 | 1,56 | 14 | GGMM | 25 Kasım · VfB Stuttgart (11) |
| 17▲1 | Shakhtar Donetsk | +0,06 | 1,23 | 1,17 | 20 | MMGB | 25 Kasım · Fenerbahçe (28) |
| 18▼4 | Atlético Madrid | +0,01 | 1,22 | 1,21 | 22 | MBGM | 25 Kasım · Viking (30) |
| 19▼3 | Roma | 0,00 | 1,56 | 1,56 | 19 | MGMB | 25 Kasım · deplasmanda: Paris Saint-Germain (1) |
| 20▼1 | PSV Eindhoven | −0,09 | 1,24 | 1,32 | 21 | GMB | 4 Kasım · Club Brugge (14) |
| 21▲1 | Lens | −0,13 | 1,43 | 1,56 | 26 | MMG | 4 Kasım · Como (8) |
| 22▲9 | LASK | −0,13 | 1,67 | 1,80 | 15 | GGMM | 24 Kasım · deplasmanda: Bodø/Glimt (27) |
| 23▲5 | Galatasaray | −0,21 | 1,49 | 1,70 | 18 | GGMM | 24 Kasım · Aston Villa (6) |
| 24 | Slavia Prague | −0,23 | 1,39 | 1,63 | 32 | BMM | 4 Kasım · Arsenal (4) |
| 25▲2 | AEK Athens | −0,27 | 1,31 | 1,58 | 27 | MMG | 4 Kasım · Real Madrid (7) |
| 26▼1 | RB Leipzig | −0,27 | 1,47 | 1,74 | 28 | MGM | 4 Kasım · Manchester City (5) |
| 27▼4 | Bodø/Glimt | −0,28 | 1,19 | 1,47 | 23 | BMGM | 24 Kasım · LASK (22) |
| 28▲1 | Fenerbahçe | −0,39 | 1,32 | 1,71 | 31 | BMB | 4 Kasım · Liverpool (9) |
| 29▼3 | Feyenoord | −0,42 | 1,10 | 1,52 | 30 | MMGM | 24 Kasım · FC Porto (32) |
| 30 | Viking | −0,43 | 1,38 | 1,81 | 33 | MBM | 4 Kasım · Sabah FK (35) |
| 31▲3 | Lille | −0,43 | 1,17 | 1,60 | 34 | BMMM | 25 Kasım · Bayern München (2) |
| 32 | FC Porto | −0,44 | 1,16 | 1,60 | 35 | MMM | 4 Kasım · Napoli (34) |
| 33▼12 | Villarreal | −0,45 | 1,40 | 1,85 | 29 | MMGM | 25 Kasım · deplasmanda: Slavia Prague (24) |
| 34▼1 | Napoli | −0,58 | 1,39 | 1,97 | 24 | GMM | 4 Kasım · deplasmanda: FC Porto (32) |
| 35 | Sabah FK | −0,70 | 1,24 | 1,95 | 25 | MGM | 4 Kasım · deplasmanda: Viking (30) |
| 36 | Slovan Bratislava | −1,37 | 0,91 | 2,27 | 36 | MMMM | 24 Kasım · Real Betis (12) |
Nasıl hesaplanıyor
Yalnızca bu sezon sayılır. Model, her takımın hücum ve savunmasını sezonun maçlarına göre değerlendirir — beklenen goller (xG, pozisyon kalitesi) ve gerçek goller, 60’a 40 ağırlıkla — rakiplerin ne kadar güçlü olduğunu da hesaba katarak. Güç puanı, modelin ligin ortalama bir takımına karşı tarafsız sahada beklediği maç başına gol farkıdır. Her takım üç maçlık lig ortalaması formla başlar; böylece başlangıçtaki birkaç şanslı sonuç bir lider yaratmaz.
Şampiyonlar Ligi: maçlar ve puan durumu →
Şampiyonlar Ligi: sezon tahmini →