Ontario Reign - Tucson Roadrunners
☆ Maçı kaydetModelin tahmini ve maç sonucu
Kısaca
Maç sonucu 4:5: modelin en olası sonucu — Ontario Reign galibiyeti (54% (uzatma dahil)) — tutmadı. Bu normal: olasılığı 54% olan bir sonuç ortalama olarak her 100 maçın yaklaşık 46 tanesinde gerçekleşmez.
Favori: Ontario Reign — uzatma ve shootout dahil kazanma olasılığı 54%.
Model az gol bekliyor: toplam 5,2, turnuva ortalaması 5,8.
Normal sürede 5,5 golden fazla — 48%.
Neden böyle
- Takımlar beklenen golde neredeyse eşit: 2,7 ve 2,5.
Veriler
- Son 5 karşılaşma: Ontario Reign 4 galibiyet, Tucson Roadrunners 1.
Olasılıklar
| Beklenen gol: Ontario Reign - Tucson Roadrunners | 2,7–2,5 | |
| Galibiyet: Ontario Reign (uzatma ve shootout dahil) | 54% | |
| Galibiyet: Tucson Roadrunners (uzatma ve shootout dahil) | 46% | |
| Toplam gol: 5,5 üzeri (normal süre) | 48% | |
| Toplam gol: 5,5 altı (normal süre) | 52% |
Premium'da 111 model pazarı daha
Tüm toplamlar ve handikaplar, takım toplamları, skor tablosu, tüm faktörler ve maçtan önce tahminin nasıl değiştiği.
- Tüm toplamlar
- Uzatma dahil toplamlar
- Ontario Reign handikap
- Ontario Reign golleri
- Uzatma olasılığı
- Tam skor tablosu
Form
- 29.10deplasmanda · Henderson Silver Knights1:4
- 25.10deplasmanda · Texas Stars2:5
- 24.10deplasmanda · Texas Stars5:3
- 21.10Calgary Wranglers3:2
- 18.10Henderson Silver Knights2:5
- 29.10deplasmanda · Coachella Valley Firebirds5:1
- 25.10deplasmanda · Henderson Silver Knights4:1
- 24.10deplasmanda · Henderson Silver Knights1:2 UZ
- 18.10San Diego Gulls2:3 UZ
- 17.10San Diego Gulls3:0
Aralarındaki maçlar
- 29.03.2026Tucson Roadrunners - Ontario Reign4:2
- 28.03.2026Tucson Roadrunners - Ontario Reign2:3
- 05.03.2026Ontario Reign - Tucson Roadrunners4:1
- 23.02.2026Tucson Roadrunners - Ontario Reign3:5
- 22.02.2026Tucson Roadrunners - Ontario Reign2:4
Puan durumu
| # | Takım | O | G | Av. | P | % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Laval Rocket | 11 | 8 | +18 | 16 | .727 |
| 5 | Tucson Roadrunners | 11 | 7 | +12 | 16 | .727 |
| 6 | Milwaukee Admirals | 10 | 7 | +6 | 14 | .700 |
| 23 | Providence Bruins | 11 | 5 | +8 | 10 | .455 |
| 24 | Ontario Reign | 11 | 5 | -9 | 10 | .455 |
| 25 | Lehigh Valley Phantoms | 10 | 4 | -14 | 9 | .450 |
Sıradaki maç
- Ontario ReignTucson Roadrunners1 Kasım · AHL52481En olası sonuç tutmadı: 122%2:3Final skoru 2:3. Modelin skoru: 3:2.5,5
Aynı gün: AHL
- 54461En olası sonuç tutmadı: 121%1:4Final skoru 1:4. Modelin skoru: 4:2.5,8
- 55451En olası sonuç tuttu: 122%5:2Final skoru 5:2. Modelin skoru: 3:2.5,4
- 65351En olası sonuç tuttu: 121%7:0Final skoru 7:0. Modelin skoru: 4:2.5,3
- 52481En olası sonuç tuttu: 122%5:3Final skoru 5:3. Modelin skoru: 3:2.5,4
- 44562En olası sonuç tutmadı: 222%4:3Final skoru 4:3. Modelin skoru: 2:3.5,4
- 59411En olası sonuç tuttu: 121%6:3Final skoru 6:3. Modelin skoru: 4:2.5,7
- 36642En olası sonuç tuttu: 221%6:7UZFinal skoru 6:7 uzatmada. Modelin skoru: 2:4.5,3
- 33672En olası sonuç tuttu: 221%3:6Final skoru 3:6. Modelin skoru: 2:4.5,2
Bu, modelin istatistiksel tahminidir, öneri değildir. Olasılığı 43% olan bir sonuç, 100 maçın yaklaşık 57 tanesinde gerçekleşmez. Olasılıklar nasıl okunur →