Springfield Thunderbirds - Providence Bruins
☆ Maçı kaydetModelin tahmini ve maç sonucu
Kısaca
Maç sonucu 6:7 (uzatma): modelin en olası sonucu — Providence Bruins galibiyeti (64% (uzatma dahil)) — tuttu.
Açık favori: Providence Bruins — uzatma ve shootout dahil kazanma olasılığı 64%.
Model az gol bekliyor: toplam 5,3, turnuva ortalaması 5,8.
Normal sürede 5,5 golden fazla — 48%.
Neden böyle
- Providence Bruins hücumda daha tehlikeli: 3,0 beklenen gol karşı 2,3.
Veriler
- Son 5 karşılaşma: Springfield Thunderbirds 4 galibiyet, Providence Bruins 1.
Olasılıklar
| Beklenen gol: Springfield Thunderbirds - Providence Bruins | 2,3–3,0 | |
| Galibiyet: Springfield Thunderbirds (uzatma ve shootout dahil) | 36% | |
| Galibiyet: Providence Bruins (uzatma ve shootout dahil) | 64% | |
| Toplam gol: 5,5 üzeri (normal süre) | 48% | |
| Toplam gol: 5,5 altı (normal süre) | 52% |
Premium'da 111 model pazarı daha
Tüm toplamlar ve handikaplar, takım toplamları, skor tablosu, tüm faktörler ve maçtan önce tahminin nasıl değiştiği.
- Tüm toplamlar
- Uzatma dahil toplamlar
- Springfield Thunderbirds handikap
- Springfield Thunderbirds golleri
- Uzatma olasılığı
- Tam skor tablosu
Form
- 25.10deplasmanda · Charlotte Checkers2:1
- 24.10deplasmanda · Charlotte Checkers2:3
- 18.10Lehigh Valley Phantoms2:3 UZ
- 17.10Lehigh Valley Phantoms3:6
- 11.10Charlotte Checkers1:2 SO
- 25.10Utica Comets5:2
- 24.10deplasmanda · Hartford Wolf Pack0:2
- 18.10deplasmanda · Hershey Bears6:1
- 18.10deplasmanda · Hershey Bears3:5
- 11.10Wilkes-Barre/Scranton2:6
Aralarındaki maçlar
- 04.10.2026Providence Bruins - Springfield Thunderbirds0:2
- 08.05.2026Springfield Thunderbirds - Providence Bruins1:0 uz.
- 06.05.2026Springfield Thunderbirds - Providence Bruins3:2 uz.
- 04.05.2026Providence Bruins - Springfield Thunderbirds2:1
- 02.05.2026Providence Bruins - Springfield Thunderbirds2:3
Puan durumu
| # | Takım | O | G | Av. | P | % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 | Coachella Valley Firebirds | 11 | 4 | -6 | 11 | .500 |
| 23 | Providence Bruins | 11 | 5 | +8 | 10 | .455 |
| 24 | Ontario Reign | 11 | 5 | -9 | 10 | .455 |
| 25 | Lehigh Valley Phantoms | 10 | 4 | -14 | 9 | .450 |
| 26 | Springfield Thunderbirds | 10 | 3 | -8 | 9 | .450 |
| 27 | Rockford IceHogs | 10 | 4 | -8 | 8 | .400 |
Sıradaki maçlar
- Springfield ThunderbirdsHartford Wolf Pack1 Kasım · AHL55451En olası sonuç tutmadı: 121%2:4Final skoru 2:4. Modelin skoru: 3:2.5,6
- Lehigh Valley PhantomsProvidence Bruins1 Kasım · AHL38622En olası sonuç tuttu: 221%0:8Final skoru 0:8. Modelin skoru: 2:4.5,4
Aynı gün: AHL
- 54461En olası sonuç tutmadı: 121%1:4Final skoru 1:4. Modelin skoru: 4:2.5,8
- 55451En olası sonuç tuttu: 122%5:2Final skoru 5:2. Modelin skoru: 3:2.5,4
- 65351En olası sonuç tuttu: 121%7:0Final skoru 7:0. Modelin skoru: 4:2.5,3
- 52481En olası sonuç tuttu: 122%5:3Final skoru 5:3. Modelin skoru: 3:2.5,4
- 44562En olası sonuç tutmadı: 222%4:3Final skoru 4:3. Modelin skoru: 2:3.5,4
- 59411En olası sonuç tuttu: 121%6:3Final skoru 6:3. Modelin skoru: 4:2.5,7
- 33672En olası sonuç tuttu: 221%3:6Final skoru 3:6. Modelin skoru: 2:4.5,2
- 49512En olası sonuç tuttu: 222%3:6Final skoru 3:6. Modelin skoru: 2:3.5,4
Bu, modelin istatistiksel tahminidir, öneri değildir. Olasılığı 51% olan bir sonuç, 100 maçın yaklaşık 49 tanesinde gerçekleşmez. Olasılıklar nasıl okunur →