Hesaplar ve Premium ülkenizde kullanılamıyor; tüm tahminler açık. Her gün yeni tahminler — Telegram kanalımızda.
VHL (Rusya ikinci hokey ligi): güç sıralaması
Sezon 2026/27 · güncelleme: 4 Kasım 2026
Modele göre en güçlü takım SKA-VMF St. Petersburg: ortalama bir rakibe karşı maç başına +1,07 gol farkı. Haftanın en büyük yükselişi: SKA-VMF St. Petersburg (+1). SKA-VMF St. Petersburg puan durumunda 10. sırada, güçte ise 1.: topladığı puandan daha iyi oynuyor.
- En iyi hücumKhimik2,97 gol maç başına
- En iyi savunmaSKA-VMF St. Petersburg1,29 maç başına yediği gol
- Haftanın yükselişiSKA-VMF St. Petersburg▲1 · şimdi 1.
- Haftanın düşüşüBuran Voronezh▼4 · şimdi 14.
Sıralama
Güç puanı — tarafsız sahada ortalama bir rakibe karşı maç başına gol farkı. ▲▼ — bir haftadaki sıra değişimi.
| # | Takım | Güç | Hücum | Savunma | Sıra | Form | Sıradaki maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1▲1 | SKA-VMF St. Petersburg | +1,07 | 2,36 | 1,29 | 10 | GGGGM | 5 Kasım · deplasmanda: HC Norilsk (12) |
| 2▲1 | Khimik | +0,97 | 2,97 | 2,00 | 8 | GGMMM | 6 Kasım · deplasmanda: Dyn. Altay (23) |
| 3▼2 | Omskie Krylia | +0,92 | 2,28 | 1,35 | 1 | GGGGG | 6 Kasım · Gornyak (13) |
| 4 | Perm | +0,89 | 2,54 | 1,65 | 5 | GGGMG | 6 Kasım · deplasmanda: Buran Voronezh (14) |
| 5▲1 | AKM | +0,64 | 2,49 | 1,85 | 4 | GMMMG | 5 Kasım · Almetyevsk (10) |
| 6▼1 | HC Yugra | +0,53 | 2,13 | 1,60 | 12 | MMGGG | 5 Kasım · Orsk (8) |
| 7 | Metallurg Novokuznetsk | +0,51 | 1,88 | 1,37 | 7 | MGGGM | 6 Kasım · Zvezda Moscow (26) |
| 8 | Orsk | +0,50 | 2,31 | 1,81 | 6 | GMMMG | 5 Kasım · deplasmanda: HC Yugra (6) |
| 9 | Kaluga | +0,46 | 1,88 | 1,41 | 9 | MMMGM | 4 Kasım · Bars (24) |
| 10▲1 | Almetyevsk | +0,44 | 2,12 | 1,68 | 3 | GGGGG | 5 Kasım · deplasmanda: AKM (5) |
| 11▲1 | Toros Neftekamsk | +0,29 | 2,29 | 2,00 | 13 | GGGMG | 4 Kasım · deplasmanda: Buran Voronezh (14) |
| 12▲1 | HC Norilsk | +0,19 | 2,13 | 1,94 | 2 | GGGGG | 5 Kasım · SKA-VMF St. Petersburg (1) |
| 13▲1 | Gornyak | +0,13 | 2,16 | 2,03 | 18 | GMMMG | 6 Kasım · deplasmanda: Omskie Krylia (3) |
| 14▼4 | Buran Voronezh | +0,10 | 1,83 | 1,73 | 11 | MMMGG | 4 Kasım · Toros Neftekamsk (11) |
| 15 | Magnitka Magnitogorsk | +0,04 | 1,73 | 1,70 | 23 | MMMMM | 6 Kasım · deplasmanda: Rubin Tyumen (20) |
| 16 | Dinamo St. Petersburg | −0,07 | 2,38 | 2,45 | 19 | MGGMM | 6 Kasım · deplasmanda: Krasnoyarsk (25) |
| 17▲1 | Tambov | −0,07 | 2,30 | 2,37 | 15 | GGMGM | 6 Kasım · Toros Neftekamsk (11) |
| 18▼1 | Ryazan | −0,21 | 1,76 | 1,96 | 16 | MGMGG | 5 Kasım · CSK VVS (29) |
| 19 | Olympia | −0,22 | 2,28 | 2,50 | 17 | GGMGM | 14 Kasım · deplasmanda: Toros Neftekamsk (11) |
| 20 | Rubin Tyumen | −0,47 | 1,92 | 2,39 | 20 | MMMGM | 6 Kasım · Magnitka Magnitogorsk (15) |
| 21 | Kristall Saratov | −0,53 | 2,26 | 2,78 | 14 | MGGMG | 7 Kasım · Izhevsk (28) |
| 22▲1 | Dizel | −0,55 | 1,77 | 2,32 | 25 | MMMMG | 5 Kasım · Izhevsk (28) |
| 23▼1 | Dyn. Altay | −0,58 | 1,78 | 2,36 | 24 | MMGGM | 6 Kasım · Khimik (2) |
| 24 | Bars | −0,62 | 1,92 | 2,54 | 21 | MMMGM | 4 Kasım · deplasmanda: Kaluga (9) |
| 25 | Krasnoyarsk | −0,65 | 1,63 | 2,27 | 22 | GMGGG | 6 Kasım · Dinamo St. Petersburg (16) |
| 26 | Zvezda Moscow | −0,73 | 1,99 | 2,72 | 26 | MMGGM | 6 Kasım · deplasmanda: Metallurg Novokuznetsk (7) |
| 27▲1 | Kurgan | −0,78 | 1,66 | 2,44 | 27 | GMMGM | 6 Kasım · Chelmet Chelyabinsk (30) |
| 28▼1 | Izhevsk | −0,83 | 1,94 | 2,77 | 28 | MGMMM | 5 Kasım · deplasmanda: Dizel (22) |
| 29 | CSK VVS | −1,11 | 1,72 | 2,84 | 29 | MMMMM | 5 Kasım · deplasmanda: Ryazan (18) |
| 30 | Chelmet Chelyabinsk | −1,28 | 1,69 | 2,97 | 30 | MGMMM | 6 Kasım · deplasmanda: Kurgan (27) |
Nasıl hesaplanıyor
Yalnızca bu sezon sayılır. Model, her takımın hücum ve savunmasını sezonun maçlarına göre değerlendirir — rakiplerin ne kadar güçlü olduğunu da hesaba katarak. Güç puanı, modelin ligin ortalama bir takımına karşı tarafsız sahada beklediği maç başına gol farkıdır. Her takım üç maçlık lig ortalaması formla başlar; böylece başlangıçtaki birkaç şanslı sonuç bir lider yaratmaz.