Hesaplar ve Premium ülkenizde kullanılamıyor; tüm tahminler açık. Her gün yeni tahminler — Telegram kanalımızda.
UEFA Konferans Ligi: güç sıralaması
Sezon 2026/27 · güncelleme: 4 Kasım 2026
Modele göre en güçlü takım FC Twente: ortalama bir rakibe karşı maç başına +0,85 gol farkı. FC Midtjylland puan durumunda 26. sırada, güçte ise 13.: topladığı puandan daha iyi oynuyor.
- En iyi hücumPanathinaikos1,83 gol maç başına
- En iyi savunmaBrighton & Hove Albion0,87 maç başına yediği gol
Sıralama
Güç puanı — tarafsız sahada ortalama bir rakibe karşı maç başına gol farkı. ▲▼ — bir haftadaki sıra değişimi.
| # | Takım | Güç | Hücum | Savunma | Sıra | Form | Sıradaki maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Twente | +0,85 | 1,78 | 0,93 | 6 | GG | 5 Kasım · Pafos FC (31) |
| 2 | Panathinaikos | +0,79 | 1,83 | 1,04 | 1 | GG | 5 Kasım · CSKA Sofia (17) |
| 3 | Brighton & Hove Albion | +0,54 | 1,42 | 0,87 | 9 | BG | 5 Kasım · deplasmanda: Getafe (18) |
| 4 | Trabzonspor | +0,42 | 1,64 | 1,23 | 3 | GG | 5 Kasım · Freiburg (22) |
| 5 | Lugano | +0,33 | 1,73 | 1,39 | 2 | GG | 5 Kasım · FK Kauno Žalgiris (36) |
| 6 | Monaco | +0,31 | 1,34 | 1,03 | 5 | GG | 5 Kasım · Nordsjælland (28) |
| 7 | FC København | +0,30 | 1,34 | 1,03 | 10 | BG | 5 Kasım · Iberia 1999 (30) |
| 8 | Brann | +0,29 | 1,49 | 1,20 | 4 | GG | 5 Kasım · deplasmanda: St.Truiden (9) |
| 9 | St.Truiden | +0,24 | 1,34 | 1,10 | 7 | GG | 5 Kasım · Brann (8) |
| 10 | Hajduk Split | +0,22 | 1,35 | 1,13 | 8 | GG | 5 Kasım · deplasmanda: Lincoln Red Imps FC (35) |
| 11 | Mjällby | +0,22 | 1,29 | 1,07 | 12 | BG | 5 Kasım · Borac Banja Luka (24) |
| 12 | Ajax | +0,13 | 1,29 | 1,16 | 13 | GM | 5 Kasım · deplasmanda: FC Midtjylland (13) |
| 13 | FC Midtjylland | +0,12 | 1,32 | 1,19 | 26 | MB | 5 Kasım · Ajax (12) |
| 14 | Atalanta | +0,12 | 1,37 | 1,25 | 15 | MG | 5 Kasım · Kairat Almaty (32) |
| 15 | Universitatea Craiova | +0,10 | 1,24 | 1,14 | 11 | GB | 5 Kasım · Egnatia (26) |
| 16 | Braga | +0,04 | 1,22 | 1,18 | 16 | GM | 5 Kasım · deplasmanda: AGF (29) |
| 17 | CSKA Sofia | +0,02 | 1,33 | 1,31 | 23 | BM | 5 Kasım · deplasmanda: Panathinaikos (2) |
| 18 | Getafe | +0,01 | 1,36 | 1,35 | 30 | MB | 5 Kasım · Brighton & Hove Albion (3) |
| 19 | FK Crvena Zvezda | 0,01 | 1,27 | 1,27 | 22 | BM | 5 Kasım · Inter Club d'Escaldes (33) |
| 20 | Riga FC | −0,02 | 1,19 | 1,21 | 20 | BB | 5 Kasım · Jablonec (25) |
| 21 | Heart of Midlothian | −0,06 | 1,06 | 1,12 | 29 | MB | 5 Kasım · deplasmanda: Thun (27) |
| 22 | Freiburg | −0,07 | 1,28 | 1,36 | 18 | MG | 5 Kasım · deplasmanda: Trabzonspor (4) |
| 23 | Gent | −0,08 | 1,11 | 1,19 | 17 | MG | 5 Kasım · deplasmanda: KuPS (34) |
| 24 | Borac Banja Luka | −0,09 | 1,15 | 1,24 | 14 | GM | 5 Kasım · deplasmanda: Mjällby (11) |
| 25 | Jablonec | −0,12 | 1,16 | 1,27 | 24 | BM | 5 Kasım · deplasmanda: Riga FC (20) |
| 26 | Egnatia | −0,15 | 1,04 | 1,20 | 21 | BB | 5 Kasım · deplasmanda: Universitatea Craiova (15) |
| 27 | Thun | −0,17 | 0,97 | 1,15 | 32 | MM | 5 Kasım · Heart of Midlothian (21) |
| 28 | Nordsjælland | −0,22 | 1,17 | 1,39 | 19 | BB | 5 Kasım · deplasmanda: Monaco (6) |
| 29 | AGF | −0,31 | 0,97 | 1,28 | 25 | BM | 5 Kasım · Braga (16) |
| 30 | Iberia 1999 | −0,36 | 1,00 | 1,35 | 28 | BM | 5 Kasım · deplasmanda: FC København (7) |
| 31 | Pafos FC | −0,40 | 1,15 | 1,55 | 27 | BM | 5 Kasım · deplasmanda: FC Twente (1) |
| 32 | Kairat Almaty | −0,42 | 1,15 | 1,58 | 31 | MB | 5 Kasım · deplasmanda: Atalanta (14) |
| 33 | Inter Club d'Escaldes | −0,48 | 0,97 | 1,45 | 35 | MM | 5 Kasım · deplasmanda: FK Crvena Zvezda (19) |
| 34 | KuPS | −0,53 | 1,19 | 1,72 | 33 | MM | 5 Kasım · Gent (23) |
| 35 | Lincoln Red Imps FC | −0,68 | 1,04 | 1,73 | 34 | MM | 5 Kasım · Hajduk Split (10) |
| 36 | FK Kauno Žalgiris | −0,91 | 1,06 | 1,97 | 36 | MM | 5 Kasım · deplasmanda: Lugano (5) |
Nasıl hesaplanıyor
Yalnızca bu sezon sayılır. Model, her takımın hücum ve savunmasını sezonun maçlarına göre değerlendirir — beklenen goller (xG, pozisyon kalitesi) ve gerçek goller, 60’a 40 ağırlıkla — rakiplerin ne kadar güçlü olduğunu da hesaba katarak. Güç puanı, modelin ligin ortalama bir takımına karşı tarafsız sahada beklediği maç başına gol farkıdır. Her takım üç maçlık lig ortalaması formla başlar; böylece başlangıçtaki birkaç şanslı sonuç bir lider yaratmaz.
Konferans Ligi: maçlar ve puan durumu →
Konferans Ligi: sezon tahmini →